Gerçek-forum
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu Tamhiz10
Gerçek-forum
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu Tamhiz10
Gerçek-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gerçek-forum

Hayatın Tüm gerçekLeri bu forumda..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ArkadaşLar sitemiz gün geçtikce gelişiyor. Tek eksiğimiz üye sayımızın azlığı . Lütfen arkadaslarımıza önerelim. Emin olunki nekadar çok kullanıcı olursak o kadar zevkli bir ortam yaratırız. Şimdiden teşekkürler...
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
'-SeattLe'
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu Vote_lcapNazlı sevgiliye Aşk mektubu Voting_barNazlı sevgiliye Aşk mektubu Vote_rcap 
HerKul94
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu Vote_lcapNazlı sevgiliye Aşk mektubu Voting_barNazlı sevgiliye Aşk mektubu Vote_rcap 
SeSSiZ_YoLCu
ZoRRa78
aSi9595
mr-texsas
BursaLi.Rapper
ataol11
●zнυgнι ¢нαηg●
anqeL's
En son konular
» uturk açıldı!!!
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptySalı Eyl. 20, 2011 7:31 am tarafından kraL.cs

» Altın Olayı
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyPaz Tem. 11, 2010 4:23 pm tarafından '-SeattLe'

» Atıştırın, zayıflayın!
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:57 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» keneyi azaltalım derken çoğaltıyorlar mı?
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:56 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» Göğüs estetiğine rağbet artıyor!
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:56 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» İyi uyumanın 12 sırrı

» Sanal yiyecek bu hastalıklara iyi gelecek!
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:53 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» Büyüleyen dudaklar...
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:53 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» Doğum Gününüze Özel İlginç Bilgiler
Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:49 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

Günlük Burç
forex

Nazlı sevgiliye Aşk mektubu

YazarMesaj
mr-texsas
Süper Moderatör
Süper Moderatör
mr-texsas

Cüzdan
Altın Altın: 125

Nazlı sevgiliye Aşk mektubu Empty
MesajKonu: Nazlı sevgiliye Aşk mektubu   Nazlı sevgiliye Aşk mektubu EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 9:59 am

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor.

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni arıyor. Uzaklara giderken beni de alıp götürüyorsun, yoksa bu kadar çınlar mıydı kulaklarım ?. Akşam yıldızına bakarken ben geçiyorum aklından, yıldız birden ışığa kesiyor.

Beklenmedik bir zamanda, umulmadık bir yerde ansızın karşıma çıkıyorsun, gözlerimiz karşılaşınca yüzünü çeviriyorsun. Benim yanaklarım alev alev..senin dudakların nar çiçeği.. bir rüzgar esiyor aramızdan görmezden geliyorsun. En yaşanacak zamanda saatler boşa akıyor, çileler sarıyorsun.

Sevgilim, benim nazlı sevgilim.. Neden bu cefa ? Neden susuyorsun? Aramızda niçin bu kadar insan, neden bu kadar engel koyuyorsun ? Sevgilim her şey bahane.. bütün söylediklerin.. Kelebek kanadı kadar ince, yağmur damlası kadar temiz bir aşk bu.. Korkmana, kaçmana gerek yok

Nazlı sevgiliye Aşk mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Platonik Aşk mektubu
» Özlem mektubu
» Özür mektubu