Gerçek-forum
Bu gece girermisin rüyama..? Tamhiz10
Gerçek-forum
Bu gece girermisin rüyama..? Tamhiz10
Gerçek-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gerçek-forum

Hayatın Tüm gerçekLeri bu forumda..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ArkadaşLar sitemiz gün geçtikce gelişiyor. Tek eksiğimiz üye sayımızın azlığı . Lütfen arkadaslarımıza önerelim. Emin olunki nekadar çok kullanıcı olursak o kadar zevkli bir ortam yaratırız. Şimdiden teşekkürler...
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
'-SeattLe'
Bu gece girermisin rüyama..? Vote_lcapBu gece girermisin rüyama..? Voting_barBu gece girermisin rüyama..? Vote_rcap 
HerKul94
Bu gece girermisin rüyama..? Vote_lcapBu gece girermisin rüyama..? Voting_barBu gece girermisin rüyama..? Vote_rcap 
SeSSiZ_YoLCu
ZoRRa78
aSi9595
mr-texsas
BursaLi.Rapper
ataol11
●zнυgнι ¢нαηg●
anqeL's
En son konular
» uturk açıldı!!!
Bu gece girermisin rüyama..? EmptySalı Eyl. 20, 2011 7:31 am tarafından kraL.cs

» Altın Olayı
Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Tem. 11, 2010 4:23 pm tarafından '-SeattLe'

» Atıştırın, zayıflayın!
Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:57 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» keneyi azaltalım derken çoğaltıyorlar mı?
Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:56 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» Göğüs estetiğine rağbet artıyor!
Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:56 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» İyi uyumanın 12 sırrı

» Sanal yiyecek bu hastalıklara iyi gelecek!
Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:53 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» Büyüleyen dudaklar...
Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:53 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

» Doğum Gününüze Özel İlginç Bilgiler
Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:49 am tarafından SeSSiZ_YoLCu

Günlük Burç
forex

Bu gece girermisin rüyama..?

3 posters
YazarMesaj
HerKul94
Deneyimli
Deneyimli
HerKul94

Cüzdan
Altın Altın: 100

Bu gece girermisin rüyama..? Empty
MesajKonu: Bu gece girermisin rüyama..?   Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Mayıs 09, 2010 11:46 am

Bekliyorum ben de sabırla.Bazen,başımı örtüp,ellerimi göğe açıp dualarla.
Bazen içip içip dünyaya kafa tutan isyanlarımla.Seni bekliyorum yanlızca.
Bildiğim,Artık yapmam gerekenin bu olduğu.Bildiğim,başka bir yol deneyince ruhumun yorulduğu.
Elimde biletim,içimde susturamadığım beklentilerimle,havaalanında,tren garında,otobüs durağında,vapur iskelesinde kayıp bir yolcu gibiyim.
Söylesene nereye gitmeliyim?Kime kızmalıyım?Kime gücenmeliyim?Yoksa senden ilelebet vazmı geçmeliyim?
Beklemek son birkaç asırdır tek ezberim.
Bazen,kardan önünü görmeyan yada yağmurun dövdüğü veyahut sardunyaların güneşe güldüğü penceremin altında duruyorum bilinçsizce.Boşluğa takılıp soruyorum kendime,"Mevsimler bile değişirken kaderim niye değişmiyor?"diye.
Kimi zaman yüzüm sırılsıklam,kimi zaman gözlerimin içinde yüzen yakamozlarla bakıyorum yola.
Kapımın önünde buluşanlar,yokuşta yorulup soluklananlar,annesinin çekiştirdiği çocuklar,babasının omuzunda sağa sola kıkırdayan minik kızlar,evlere servis yapan garsonlar,postacılar,sucular...
İçerde hayat nasıl durmuşsa dışarıda devam ediyor.İnadına.
Öyle bir batıl inanç ki gelecek olman.Ama bekliyorum işte.
Falcılar kahve telvesinde seni arıyor.Ben sokaktaki gölgelerde,ayak seslerinde...
Gelmiyorsun yine.
Ama caymıyorum senden.Kymuyorum yerine yeni birilerini.Sevemiyorum sana ait olmayan başka gözleri.
Tarot fallarında,kahve fincanlarında izini sürmekteyim.Yılmadan,yıkılmadan,utanmadan ve korkmadan.
Kanımla,kmiğimle,dişimle,tırnağımla dikdurmaya çalışarak yolunu gözledim bir gece dha.Elbette zor.Tabi ki ölmek kadar kolay ve çabuçak değil bilinmezlik.
Acı veriyor.Ağrıdan sızıdan yataklara düşürüyor elbet.
Boynumu büküp,elimi ayagımı,soluğumu kesiyor ama katlanıyorum işte.
Öldürmeyen her şey güçlendiriyor en nihayetinde...
Bir gün geleceksin biliyorum.Ama ışıkta,hangi mevsimde,hangi şarkıda onu çözemiyorum.
O vakte kadar geçen her saniye öfkemi üçe beşe katlıyor.Hüznümü bilmem kaç misli arttırıyr."Artık gelse de ne değişir"diyorum;"İnanacak mıyım sanki her sözüne?"
Senden nefret etmem için milyon tane sebep varken ben seni sevmem için erekenleri ayıklıyorum içlerinden.
Bitmiyor umut,bitmiyor sevda.
Geceleri görünce seni rüyamda"Tamam"diyorum "işte bir işaret daha".
Toplayıp tüm ipuçlarını koyuyorum yastığımın altına.

Ne olur, zahmet olmazsa eğer,bu gece girermisin rüyama?
ZoRRa78
Deneyimli
Deneyimli
ZoRRa78

Cüzdan

MesajKonu: Geri: Bu gece girermisin rüyama..?   Bu gece girermisin rüyama..? EmptyPaz Mayıs 09, 2010 2:47 pm

Çok güzel bir paylaşım olmus aBi eLine sağLık. tongue
aSi9595
Kurucu
Kurucu
aSi9595

Cüzdan

MesajKonu: Geri: Bu gece girermisin rüyama..?   Bu gece girermisin rüyama..? EmptySalı Mayıs 11, 2010 2:42 pm

KatıLıyorum Cidden coK güzeLmiş ByıLdım .. Like a Star @ heaven

Bu gece girermisin rüyama..?
1 sayfadaki 1 sayfası